Aker Hakkında

Aker, eşarp denince muhafazakar bayanların aklına ilk gelen marka konumundadır. Kaliteli ipek eşarp ürünleri, köklü geçmişi, yaygın mağaza ve bayi ağı ile Türkiye’nin lider eşarp markalarından olan Aker, aynı zamanda dünyanın en büyük eşarp üreticisi ünvanına da sahiptir.

Aker Eşarp Hakkında1970’leri sonuna uzanan geçmişinde Aker her zaman yenilikçi, ürünlerini bir adım öteye götüren, hem kalitesiyle hem de modelleri ile pazara yön veren firma olmuştur. Günümüzde Aker en çok İpek eşarp ürünleri ile bilinmesine rağmen, eşarbın dışında ipek şal, elbise, tunik ve çanta gibi kombinlerinizde tamamlayıcı ürünleri de yine kendi markasıyla tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. İpek eşarp modelleri dışında, Aker Sport markasıyla, genç ve dinamik bayanlar için daha pratik kullanım amacıyla polyester eşarp üretimi de yapmaktadır. Aynı şekilde yine Aker markasıyla  ipek olmayan, ekonomik şal üretimi de yapmaktadır.

Aker, Eşarp’da çok geniş bir renk, desen, model ve ürün çeşitliliği sunmaktadır. Kullandıkça lavanta kokusu salan eşarplar, Aker Yaz Serinliği Eşarp adıyla, pamuk ve ipek karışımlı, yazın serin tutan, klimalı eşarp modelleri, çift tarafı desenli tivil ipek eşarp‘lar, kendinden desenli jakarlı eşarp modelleri, çift taraflı kullanıma uygun ipek şallar, bunların tümü Aker Eşarplarının rakiplerine göre farklı olarak pazara sunduğu eşarp ürünleridir.

Genel olarak Aker’den ve ürün gruplarından bahsettiğimiz bu yazımızdan sonra Aker Eşarp’ların modelleri, desenleri hakkında bilgiler verecek. En ucuza nereden, nasıl alırsınız, indirim fırsatları ve kampanyalar nelerdir bunlar hakkında bilgi veriyor olacağız.

Aker İpek Eşarp 2015 İlkbahar Yaz

 

You may also like...