Aker 2015 İlkbahar Yaz Sezonu İpek Eşarp Modelleri

Türkiyenin lider ipek eşarp markası Aker, 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu eşarp’ları ile büyük beğeni kazandı.

Bu yazımızda genel olarak koleksiyonun öne çıkan yanlarına dikkat çekerken, sonraki yazılarımızda model ve eşarp desenlerinin detaylı tanıtımını da yapacağız.

Aker 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda, yaz sezonu olmasından dolayı çoğunlukla açık ve canlı renk tonları tercih edilmiş. Özellikle, pembe ve turkuaz tonlarının sıkça kullanıldığını görüyoruz. Şeker pembesi, pudra pembesi, fuşya, açık mavi, bebek mavisi, turkuaz, krem, sarı ve buz mavisi en dikat çeken renkler.

Desen tercihlerinde her zaman olduğu gibi çiçekli modellerin en yaygın tercih olduğunu görüyoruz. Geçmişte çok beğenilen modellerden esinlenen tasarımlar olduğu gibi, geometrik tasarımlarla harmanlanmış yenilikçi ve modern dizaynlar da dikkat çekiyor.

Klasik tasarımların dışında son yıllarda popülaritesi giderek artan geometrik modeller de oldukça ağılırlıkta.

Manzara veya tablo desenleri de çok yoğun olmasa da bazı modellerde otantik kıvrımlar eşliğinde sunulmuş.

Yeni trend, fırça boyalı modeller. Aker de bu zezon fırça boya desenli eşarp modellerinden güzel bir demet sunmuş. Kullanılan canlı renkler eşliğinde açıkçası çok cezbedici duruyorlar.

Aker logolu eşarp modelleri: Aker’in hemen her koleksiyonunda artık görmeye alıştığımız ve ipek kozası’nı simgeleyen logosundan türettiği eşarp modelleri yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Bu sefer logo cizgilerini kimi modeller de çiçek motiflleri ile şekillendirirken kimi modellerde kontrast çizgiler ile belirginleşmeye çalışmış. Açıkçası koleksiyon içinde belki de tek beğenmediğimiz modeller, logo desenli eşarp modelleri oldu.

Tüm modellerde dikkatimizi çeken özellik ise, kullanılan renk ve tonların desenler üzerinde çok güzel durduğu.

2015 İlkbahar Yaz Sezonu Aker Eşarp Modelleri‘ni sizin de beğeneceğinizi umuyor ve sonraki yazımızda görüşmek üzere diyoruz.

 

You may also like...